20.-27.X skolu brīvlaika nedēļai

20.,21.,22.,23.oktobrī –  JETIJS

Ceļojums uz pasaulē augstāko virsotni? Kas gan varētu būt vēl aizraujošāk! Kad Ji atrod uz savas mājas jumta paslēpušos milzīgo, bet ļoti piemīlīgo jetiju (kurš izrādās vēl ir pavisam maziņš – pēc jetiju standartiem), ir skaidrs, ka viņus gaida neticamākais piedzīvojums! Jetija ģimene mīt Everesta kalnā, un Ji ir apņēmusies darīt visu, lai viņš sveiks un vesels atgrieztos mājās.

20.X – 18.00; 21.X – 18.00; 22.X – 18.00; 23.X – 16.00


20. -21.oktobrī – Daiļais princis


Jautra animācijas komēdija labai omai. Trīs princeses – Pelnrušķīte, Apburtā princese un Sniegbaltīte uzzina, ka ir iemīlējušās VIENĀ UN TAJĀ PAŠĀ PRINCĪ. Daiļais princis kopš pašas bērnības izjūt lāsta smagumu – visas meitenes no pirmā skatiena iemīlas viņā. Kādudien Daiļais princis iepazīstas ar burvīgo laupītāju Leonoru. Viņas sirds ir salta, tāpēc prinča valdzinājumam nav varas pār viņu. Izlikdamās par puisi, Leonora pavada princi piedzīvojumu pilnā ceļojumā. Princim un Leonorai būs lemts uzzināt, kas ir īsta draudzība un, iespējams… kas ir īsta mīlestība.  Animācijas filmā skan dziesmas, kuras sacerējušas un izpilda popa princeses Demija Lovāto, 20.X – 16.00; 21.X – 16.00


22.-23.oktobrī – Pūķīša Kokosiņa piedzīvojumi džungļos

Mazais pūķītis Kokosiņš pirmo reizi dodas uz vasaras nometni kopā ar saviem draugiem Oskaru un Matildi.  Viņi ir priecīgi un satraukti, jo tās ir pirmās brīvdienas, kuras viņi pavadīs kopā. Bet kuģis, ar kuru viņi dodas ceļā, pazaudē kursu, un piedzīvojumi sākas daudz agrāk, nekā draugi bija domājuši!       Aizraujoši un spilgti piedzīvojumi kopā ar mazo pūķīti Kokosiņu un viņa draugiem kinoteātrī   22.oktobrī 16.00 un 23.oktobrī 18.00.


     24.-27.oktobrī – “Playmobil”

Filmu “Ledus sirds” un “Sapinušies” animatori piedāvā aizraujošu piedzīvojumu komēdiju, kas tapusi, iedvesmojoties no bērnu iemīļotajām PLAYMOBIL® rotaļlietām.

Kad Čārlijs negaidīti pazūd maģiskajā PLAYMOBIL® animācijas visumā, viņa vecākajai māsai Mārlai ir jādodas turp un jāpārved brālis mājās. Viņu gaida brīnišķīgs ceļojums neredzētā pasaulē, kur viņa sadraudzēsies ar runātīgo pārtikas busiņa vadītāju Delu, slepeno aģentu Reksu, labsirdīgo robotiņu un  feju krustmāti. Raibie piedzīvojumi Mārlai un Čārlijam palīdzēs saprast, ka viss ir sasniedzams, ja vien ir ticība saviem spēkiem.

24.X – 17.00; 25.X – 17.00; 27.X – 16.00